Realizacje

Czyli nasze wykonanie, dla Was.

Poniżej umieszczamy nasze realizacje trackerów słonecznych, instalacji fotowoltaicznych oraz carportów. Naszą działalność głównie skupiamy na trackerach, ale zdarzają się klienci z rekomendacji, u których nie mamy możliwości budowy trackera lub trackerów.​

Tutaj znajdziesz kilka naszych relizacji, jednak warto śledzić nasze social media, ponieważ tam mamy tego najwięcej. Na instagramie pojawiają się rolki trackerów, carportów oraz montażu paneli. Na facebooku publikujemy zdjęcia, ciekawostki i wpisy na blogu!

Wbijaj na nasze #socialmedia

montaż paneli pv na dachu
Trackery

Tracker solarny

Nasze trackery solarne są rozmieszczone w różnych częściach naszego pięknego kraju, od gór po niziny jak i tereny farm fotowoltaicznych. Tutaj umieszczamy kilka zdjęć naszych realizacji. Nie wszystkie możemy udostępniać publicznie, nad czym ubolewamy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych rozwiązaniach, zapraszamy do kontaktu!

Tracker słoneczny

Kilka ujęć, dokumentacja i budowa naszych trackerów solarnych. Od spawania po gotowy działający tracker słoneczny, dzięki któremu i Ty możesz uzyskać do 50% więcej energii słonecznej!

INSTALACJE

INSTALACJE PV

Nasze instalacje fotowoltaicznej, gruntowe, na dachu, te większe i te mniejsze 🙂 Od 3 kWp po 40 i 60 kWp mocy sumarycznej paneli 🙂 Od jakiegoś czasu bardzo dobrze sprawdza Nam się technologia solaredge, dzięki której uzyskujemy świetne wyniki produkcji energii! Pracujemy na SolarEdge, Fronius, Sofar, Solis, Huawei, Solplanet, Longi, Jinko, AE Solar.

Car Port

CAR PORTY

Z racji dynamicznego rozwoju, mamy w ofercie również carporty i stacje ładowania pojazdów. Mamy możliwość zbudowania car portu na 1, 2, 3 a nawet i 4 pojazdy, w zależności od potrzeb i preferencji klienta!

Konstrukcję pod fotowoltaikę.

Tutaj jedna z naszych konstrukcji pod fotowoltaikę, dzięki której klienci myjni samochodowej mogą skorzystać z miejsca na swój samochód!

Podczas budowy carportu PV należy zadbać o solidne zamocowanie konstrukcji do gruntu, dzięki któremu całość będzie odporna na coraz trudniejsze zjawiska pogodowe!

Chcesz zacząć oszczędzać na prądzie i chronić środowisko naturalne?

Konstrukcja chroniąca samochód przed niesprzyjającymi czynnikami atmosferycznymi to dobry pomysł! Dzięki carportowi fotowoltaicznemu nie musisz się obawiać gradu, deszczu, a odśnieżanie auta staje się łatwiejsze!

Fotowoltaika na garażu lub wiacie.